Вдівець літнього віку знайшов записку на лобовому склі свого авта і розплакався, побачивши повідомлення, залишене йому незнайомцем

Боб Бредшоу – 88-річний з Омахи, штат Небраска. Він провів 30 років на активній службі і побачив подібні Кореї та В’єтнаму. Він вийшов на пенсію з титулом підполковника і наполягав на спорті номерним знаком, який читав: “інвалід американського ветерана”, а також бронзовий знак зірки.

Одного разу після того, як Бредшоу закінчив відвідування стоматолога, він підійшов до своєї машини і помітив білий конверт на лобовому склі. Він відкрив конверт, щоб знайти 20 доларів з написом, що читає: “Дякую вам за ваш сервіс для нашої країни. Я ціную все, що ви зробили, щоб зробити США чудовими. Будь ласка, насолоджуйтеся їжею на мене. Я знаю, це не так багато, але я сподіваюсь, що це допоможе вам! Друг.”

Повідомлення абсолютно перемістило Бредшоу до сліз і спонукало його відповісти, кажучи: “Тут дуже багато хороших людей”.

Дивіться дивовижний і сердечний інцидент на відео нижче. І якщо вам це сподобалося, поділіться ним зі своєю сім’єю та друзями.

Author: wpuser

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *